Pa koment: Ja si vritet palestinezi i plagosur (Video +18)

0

Vullnetarët ndërkombëtarë dhe palestinezë të shoqëruar nga Mbrojtja Civile dhe ekipet e tjera të shpëtimit, si dhe anëtarët e familjes, në Shujaya, në një përpjekje për të gjetur të mbijetuarit shpërthimeve.

Në një video shihet një djalë i ri palestinez, me një bluzë të gjelbër, duke shpresuar që të arrijë në shtëpinë e familjes së tij, që u qëllua nga një ushtar izraelit, derisa po kalonte mbi gërmadhat e ndërtesave.

 

Share.

About Author

Leave A Reply

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeCheck Our Feed
themekiller.com