Zhduket një person në Pejë

0

Një qytetar nga Peja ka raportuar në Policinë e Kosovës se që nga e shtuna djali i tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Policia e Kosovës ka njoftuar se janë duke kryer hetime lidhur me rastin e zhdukjes së fëmijës rom.

Në ndërkohë, policia njofton se në 24 orët e fundit janë arrestuar 19 persona dhe janë shënuar 49 aksidente trafiku.


Source: Informacione 

Share.

About Author

Leave A Reply

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeCheck Our Feed
themekiller.com