Ymeri: Thaçi, Mustafa dhe Veseli janë derra!

0

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri ka thënë se demarkacioni është cështja më e delegjitimuar në vend, por sipas tij, pavarësisht argumenteve të shumta që kanë paraqitur ekspertët për gabimet në këtë marrëveshje, Thaçi, Mustafa e Veseli po vazhdojnë me procedimin e kësaj teme, përcjell ‘zeri

Ymeri madje i ka quajtur derra tre krerët institucional, duke bërë analogji me librin e George Orwell “Ferma e Kafshëve”.

Ai ka thënë se Vetëvendosje do të vazhdojë luftimin e kësaj marrëveshje.


Source: Informacione 

Share.

About Author

Leave A Reply

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeCheck Our Feed
themekiller.com