Nesër hapet panairi i punës

0

Të martën, fillon “Panairi i Punës 2014″ që organizohet nga Oda Ekonomike Amerikane në Kosovë (OEAK), dhe kompania ”The HeadHunter”.
Përveç shumë pozitave të hapura për studentët dhe punëkërkuesit e tjerë, njoftohet se, gjatë Panairit të Punës do të mbahen edhe dy punëtori ku do të marrin pjesë përfaqësues nga institucione relevante si dhe organizata të ndryshme jo qeveritare.
Panairi mbahet në Sallën e Kongreseve, në Hotelin Grand në Prishtinë. /Telegrafi/ 

Share.

About Author

Leave A Reply

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeCheck Our Feed
themekiller.com