Mustafa: Me Ligjin për Trepçën hapet e ardhmja e saj

0

[ad_1]

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa, përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në rrjetin social “Facebook”, ka thënë se, ligji për Trepçën është i një rëndësie të veçantë për Kosovën.

Sipas tij më këtë ligj hapet e ardhmja e Trepçës.

Ky është postimi i plotë i Mustafës:

Ligji për Trepçën është i një rëndësie të veçantë për Kosovën. Trepça paraqet një sinonim të zhvillimit por edhe të sakrificës dhe flijimit për Kosovën.

Me këtë ligj ne nuk pretendojmë ta kthejmë të kaluarën e Trepçës, por të hapim të ardhmen e Trepçës

[ad_2]

Source link  

Share.

About Author

Leave A Reply

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeCheck Our Feed
themekiller.com