“I pari që duhet të merret në pyetje për vrasjen e Ahmet Krasniqit është Bujar Bukoshi”

0

Kryetari i Ballit Kombëtar Demokrat, njëherit njohës i zhvillimeve në vend, Gazmend Islami, në faqen e tij në facebook ka shkruar rreth vrasjes se Kolonel Ahmet Kransiqit.

Sipas Islamit, për vrasjen e Kolonelit, i pari që duhet të merret në pyetje është Bujar Bukoshi, pasi sipas tij e gjithë e keqja fillon nga ky.

“Mendoj që për vrasjen e Kolonel Ahmet Krasniqit i pari që duhet të merret në pyetje është Bujar Bukoshi, sepse e gjithë e keqja fillon nga ky. Menjëherë pas luftës bëhet kundërshtar i fuqishëm i subjektit që i takonte dhe futet nën sqetullën e Thaçit-Gjarprit. Si kryeministër që ishte ai është në dijeni të gjithë atyre planeve ogurzezë që bëheshin për vrasjen e Krasniqit”, ka shkruar Islami./BS/


Source: Informacione 

Share.

About Author

Leave A Reply

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeCheck Our Feed
themekiller.com