Arrestohen pesë persona, sulmuan me sëpatë tre të tjerë

0

Pesë persona janë arrestuar në fshatin Perqevë të Klinës, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje, i kanë sulmuar me mjete të forta shkopinj si dhe armë të ftohtë sëpatë, tri viktimat meshkuj, duke iu shkaktuar lëndime trupore.
Viktimat pas tretmanit mjekësor janë liruar.

Lidhur me rastin janë bastisur shtëpitë e të dyshuarve dhe nuk është gjetur asgjë.

Me vendim të prokurorit katër nga të dyshuarit dërgohen në mbajtje . 

Share.

About Author

Leave A Reply

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeCheck Our Feed
themekiller.com