200 mijë euro të pasaportave në llogarinë e vëllait të shoferit të Kadri Veselit

0

200 mijë euro të pasaportave biometrike kanë shkuar në llogarinë bankare të vëllait të shoferit të Kadri Veselit.
Hashim Shala nga Broliqi i Pejës akuzohet se në grup kriminal kanë përvetësuar në mënyrë të paligjshme 1.4 milionë euro të pasaportave biometrike, shkruan Koha Ditore.

Ai është vëllai i Bashkim Shalës, përcjellës dhe rojë I zëvendëskryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli. 

Share.

About Author

Leave A Reply

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeCheck Our Feed
themekiller.com