Rrëmbehet një femër në Gjakovë

0

Është arrestuar i dyshuari mashkull Kosovar/Shqiptar, pasi që i njëjti duke e keqtrajtuar fizikisht dhe psiqikisht e ka futur me dhunë viktimën femër në veturën tij civile të tipit BMW X5.
Rasti ka ndodhur dje pasdite në Gjakovë, raporton Indeksonline.

Pas hetimeve intensive të zyrtarëve policor, i njëjti është ndaluar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje. Njësiti i hetimeve është duke u marrë përkitazi me rastin. 

Share.

About Author

Leave A Reply

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeCheck Our Feed
themekiller.com