Një 24 vjeçar nga Ferizaj vritet në luftën e Sirisë

0

Në mediat kosovare, përflitet se edhe një kosovar tjetër ka mbetur i vrarë në luftimet në Siri.

A.Uksmajli, 24 vjeçar nga Nerodimja e Epërme e Ferizajt, njoftohet të jetë vrarë në luftë në Siri.

Mësohet se familja e viktimës ka hapur të mërkurën të pamën dhe po pret miq.

Jo zyrtarisht, burime brenda familjes thonë se viktima që një kohë ka qenë i përfshirë në këtë konflikt. /KP/ 

Share.

About Author

Leave A Reply

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeCheck Our Feed
themekiller.com