Abazi: Siguria punon në heshtje, nuk bën spektakël

0

Haki Abazi kritikon spektaklin e bërë gjatë arrestimit të 40 personave, në dyshimin për përfshirje në terrorizëm, ndërsa shfaq dyshime për atë se si aksioni ndodhi pikërisht në ditën kur dëshmitari “A” tha se kryeministri Thaçi ka qenë pjesë e torturave dhe e krimeve të bëra në Burgun e Likocit…

(Shkrimin e plotë mund ta lexoni në numrin e sotëm të gazetës Zëri) 

Share.

About Author

Leave A Reply

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeCheck Our Feed
themekiller.com