Të gjithë ata që vuajnë nga alergjitë mund t’i zgjidhin problemet me këtë ujë

0
Young man in yellow canola field blowing his nose and suffering from pollen allergy.

Pranvera është koha e alergjive dhe është shumë e rëndësishme të shpërlahet hunda për të përmirësuar problemet që shkaktohen nga poleni dhe pluhuri.

Kjo pije natyrale për hundë mund të ju ndihmoj: përbëhet nga rrënjët e alteve dhe do tu ndihmoj të largoni fërkimin dhe teshtimën.

Përgatitja

Merreni një lugë gjelle alte dhe vendoseni brenda 200 mililitrave ujë të ftohtë. Lëreni të qëndroj për 3 orë. Pastaj pastrojeni hundën me të.

Këshillë

Për parandalimin e alergjisë brenda hundës tuaj, para se të largoheni nga shtëpia, shpëlajeni hundën me vaj ulliri.

(GE)

Share.

About Author

Leave A Reply

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeCheck Our Feed
themekiller.com