Publikohen pamjet e shpërthimit në metro në Stamboll

0

Video xhirimet e kamerave të sigurisë tregojnë momentin e shpërthimit te një metro në “Bajrampasha” në Stamboll është publikuar në Youtube.

Xhirimet tregojnë momentin e shpërthimit për të cilin besohet se është ndërtuar me dorë. Shpërthimi ka shkaktuar panik në metro dhe disa njerëz janë lënduar. Mediat turke raportojnë se ka edhe të vdekur.

Share.

About Author

Leave A Reply

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeCheck Our Feed
themekiller.com