Nezir Islami kthehet pas 51 vitesh në Kosovë, festë në familje

0

I shumëkërkuari nga familjarët e tij, Nezir Islami kthehet në Kosovë pas 51 vitesh.
Familjarët i organizuan një aheng. Nezir Islami edhe pse e flet gjuhën shqipe shumë pak, i tha disa fjalë në shenjë respekti për mysfairët.

Nezir Islami u pa tejet i lumtur. Ai vallëzonte vazhdimisht.

Ribashkimi i kësaj familjeje është bërë falë Facebook’ut.

Muaj më parë KTV kishte raportuar për Nezir Islamin që u ribashkua me familjen falë Facebook’ut.

Islami është 71 vjeçar dhe para shumë vitesh ka dalur jashtë vendit. As familjarët nuk i dijnë arsyet pse deri tash nuk ka ardhur në Kosovë e arsyet nuk i tregon as vetë Neziri. 

Share.

About Author

Leave A Reply

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeCheck Our Feed
themekiller.com