Mustafa: S’ka kthim prapa, jemi bllok kundër Thaçit

0

Tashmë nuk ka kthim prapa, edhe nëse Kushtetuta e rrëzon idenë e formimit të qeverisë së re nga partitë opozitare dhe vendi shkon në zgjedhje të reja, përsëri katër partitë opozitare LDK, AAK, Nisma dhe “Vetëvendosje” do të garojnë së bashku si një bllok, kundër PDK-së, së Hashim Thaçit.

Kështu bën të ditur për “Zërin”, Isa Mustafa, kryetari i LDK-së. 

Share.

About Author

Leave A Reply

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeCheck Our Feed
themekiller.com