Krim i 5-fishtë në familjen shqiptare, vret dy vëllezërit, kunatën mbesën dhe më pas veten (Video)

0

Një ngjarje e rëndë tronditi qarkun e Fierit mëngjesin e sotëm.
Një person ka vrarë dy vëllezërit, kunatën mbesën dhe më pas veten.

Bajram Vrapi është autori i vrasjes.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Sturmë të Fierit. Nuk dihen shumë detaje dhe motive të kësaj vrasjeje të rëndë.

Viktimat
1- Xhemal Vrapi 79 vjeç
2- Besim Vrapi 60 vjeç
3- D.V 43 vjeç,
4- M.V 17 vjeçe
5- Bajram Vrapi vrau veten

Ora 09: 34- 73 vjeçari vrau veten në një arë me misër pasi u rrethua nga policia

Autori është rrethuar nga forcat e policisë në një arë me misër në afërsi të banesës. Duke mos pranuar të dorëzohet autori ka vrarë veten.

Ora 09: 23 Policia: Autori 73 vjecar

Policia e Fierit jep detaje për ngjarjen: Sot në orën 08:00, ne fshatin Suk 2, komuna Strum ka ndodhur vrasje e 5-fishtë.

Shtetasi Barjam Vrapi vjec 73,ka hyre ne banesen e vellait te tij shtetasit Xh.Vrapi vjec dhe ka qelluar me arme gjahu ndaj pjestareve te familjes ku per pasoje kane mbetur te vdekur shtetasit Xh.Vvjec 79 ,D.V vjec 43 ,B.Vrapi vjec 60 dhe M V vjec 17 me pas ka vrare veten.policia ka shkuar ne vendngjarje dhe po punon per zbardhken e ngjarjes. /Oranews.tv/.

 

Share.

About Author

Leave A Reply

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeCheck Our Feed
themekiller.com