Hani çamçakëz, parandalon rrudhat në fytyrë

0

[ad_1]

Rrudhat janë armiku më i madh i pamjes tonë të jashtme, kjo bëhet veçanërisht stresuese tek femrat. Një teknikë e thjeshtë sugjeron një mënyrë të lehtë dhe efikase për reduktimin dhe parandalimin e rrudhave.

Përtypni çamçakëz për 15-20 minuta në ditë dhe reduktoni rrudhat në fytyrë. Çamçakëzi ushtron muskujt dhe stimulon qarkullimin e gjakut në fytyrë, duke rritur funksionin metabolik të qelizave të fytyrës.

[ad_2]

Source link  

Share.

About Author

Leave A Reply

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeCheck Our Feed
themekiller.com