Edhe një vetëvrasje e dyshimtë, një 25 vjeçar i vdekur në lagjen Mati 1 (Foto)

0

Një person i moshës rreth 25 vjeçare, të mërkurën rreth orës 10:00, është hedhur nga ballkoni i një ndërtese në lagjen e Mati 1 në Prishtinë dhe si pasojë ka gjetur vdekjen. Policia po e trajton rastin si “vdekje e dyshimtë”.

Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë për rajonin e Prishtinës, tha se sapo ka marrë informacionin, Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes për të hetuar më shumë rreth rastit. Ahmeti nuk ka mundur të flasë për shkaqet e kësaj ngjarjeje./Zeri/ 

Share.

About Author

Leave A Reply

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeCheck Our Feed
themekiller.com