E godasin me makinë, i hedhin trupin në përrua për të fshehur krimin

0

Krim i rëndë po konsiderohet vdekja e një personi, i cili paraprakisht ishte goditur me makinë në Shipashnicë. Tre persona u arrestuan nën dyshimin se nuk e ndihmuan viktimën.
Naim Rexhepi humbi jetën teksa po ngiste biçikletën rrugës Shipashnicë e Epërme – Desivojcë.

Ai u aksidentua nga makina “Ford Fiesta”, e cila po drejtohej nga 25 vjeçari me inicialet V.M.

Ky i fundit bashkë me dy persona të tjerë që ishin në makinë e morën trupin e Rexhepit dhe e hodhën në një përrua për ta fshehur krimin.

Kështu të paktën po pretendojnë në familjen e 43 vjeçarit të ndjerë që u varros të mërkurën.

Tre personat që ishin në makinë janë arrestuar nga policia. /KlanKosova/ 

Share.

About Author

Leave A Reply

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeCheck Our Feed
themekiller.com