Bosnja dhe Hercegovina “nën” ujë! (Foto/Video)

0

Pas të reshurave të mëdha, situata vazhdon të jetë e rënd në Bosnje dhe Hercegovinë.
Vërshimet kanë shkaktuar lëvizje terreni duke dëmtuar shtëpitë dhe duke marrë deri tash gjashtë jetë. Për më shumë, shikojini videot dhe fotot e postuara më poshtë.

 

 

Share.

About Author

Leave A Reply

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeCheck Our Feed
themekiller.com