Vjedhin stoli ari në vlerë 470 mijë euro, arrestohen dy persona

0

Policia e Kosovës ka arritur të arrestoj dy persona të cilët kishin vjedhur stoli ari në vlerë prej 470.000 euro dhe 32 copë diamant të kuq.
Rasti ka ndodhur në rrugën ‘Tring Ismaili’ në Prishtinë, ku në shtëpinë e njërit nga të dyshuarit u gjetën sasia e arit të vjedhur.

Të dyshuarit, me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Kurse, lidhur me të njëjtin rast, muaj më parë janë arrestuar edhe katër persona të dyshuar. /KP/ 

Share.

About Author

Leave A Reply

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeCheck Our Feed
themekiller.com