Ukshin Hoti u vra dhe u varros afër Pejës?

0

Mbrëmë në emisionin “Katror”në First Channel,Erleta Hoti ishte ftuar që të diskutonte rrethë polemikave dhe ofendimeve që ditë më parë kishin me deputetën e PDK-se Ganimete Musliun ,por Erleta ,gjatë emisionit i pyetur nga gazetari se çfarë informacione keni për fatin e babait tuaj Ukshin Hoti,Erleta tha se ndoshta nuk do të tingëlloj mirë,ndoshta njerzit do të befasohen me keto që e them,por Ukshin Hoti është i vrarë menjëher pasi që ka dal prej burgut dhe është i varrosur dikun pran Pejës,ka deshmitarë që nuk jan shqiptar por serbë dhe mundë të flasin për këtë rastë! 

Share.

About Author

Leave A Reply

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeCheck Our Feed
themekiller.com