Shkrihet asfalti në Indi, temperatura shumë të larta

0

India është duke përjetuar një valë të rëndë të nxehtësisë dhe në javën e kaluar është shënuar temperatura rekord në këtë vend.
Madje për shkak të temperaturave të larta disa rrugë të asfaltuara kanë filluar të shkrihen në disa prej qyteteve më të ngarkuara indiane.

Në një video të bërë në qytetin e Valsad mund të shihet një burrë i cili teksa e kalon rrugën, i ngec sandalja në rrugë.

Ditët e shkuara temperaturat kanë shkuar deri në 46 gradë në shumë qytete.


Source: Informacione 

Share.

About Author

Leave A Reply

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeCheck Our Feed
themekiller.com