Policia shqipton 890 gjoba trafiku për 24 orë

0

Policia e Kosovës në raportin 24-orësh njoftoi se vetëm gjatë 24 orëve të ditës së djeshme ka shpërndarë 890 gjoba të trafikut.
Po ashtu, gjatë 24 orëve në të gjithë territorin e Kosovës kanë ndodhur 53 aksidente, 28 nga to pa të lënduar si dhe 25 me të lënduar.
Ndërsa nuk është regjistruar asnjë aksident me fatalitet.


Source: Informacione 

Share.

About Author

Leave A Reply

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeCheck Our Feed
themekiller.com