Policia kap armë dhe drogë në qendër të Prishtinës

0

Policia e Kosovës ka arritur të konfiskoj armë dhe drogë, gjatë një bastisje që ka bërë në Prishtinë.

Ky aksion është bërë qendrës kryesore të policisë në Prishtinë, përkatësisht në udhëkryqin te objekti i KQZ-së, me ç’rast njësitet të policisë kanë dal në vendin e ngjarjes.

Indeksonline me sa ka mwsuar, ky aksion është zhvilluar gjatw njw ndalimi qw iu eshte bërë nje veture civile. 

Share.

About Author

Leave A Reply

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeCheck Our Feed
themekiller.com