Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë – Gjilan

0

Në aksin rrugor Prishtinë – Gjilan, rreth orës 9.30 të mëngjesit të sotëm, ka ndodhur një aksident.
Në këtë aksident, sipas burimeve të Telegrafi, kanë qenë të përfshirë një autobus dhe një veturë e tipit BMW.

Në vendin e ngjarjes menjëherë kanë arritur dy vetura të ndihmës së shpejtë, një e zjarrfikësve, një i KFOR-it, si dhe pesë vetura të policisë.

Si pasojë, burimet bëjnë të ditur se është krijuar edhe një kolonë rreth 2 kilometra e automjeteve.

Ende nuk ka informacione, nëse ka të lënduar.

Telegrafi, shumë shpejt do të sjell detaje tjera. 

Share.

About Author

Leave A Reply

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeCheck Our Feed
themekiller.com